Tragiczna sytuacja w Kargowej. Zginęły 3 kobiety

Tragiczna sytuacja w Kargowej. Zginęły 3 kobiety
Autor Amadeusz Wiśniewski
Amadeusz Wiśniewski2 czerwca 2024 | 3 min

W tragicznych okolicznościach w Kargowej życie straciły trzy kobiety. Miały one nieszczęśliwy los, gdy przechodziły przez jezdnię - rozpędzony samochód osobowy wjechał prosto w nie. Choć kierowca pojazdu był trzeźwy, to z niewiadomych przyczyn nie zdołał ich ominąć. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego przerażającego zdarzenia.

Tragedia na przejściu dla pieszych. Trzy ofiary śmiertelne

W tragicznym wypadku w Kargowej życie straciły trzy kobiety. Miały one nieszczęśliwy los, gdy przechodziły przez oznakowane przejście dla pieszych. Rozpędzony samochód osobowy najechał na nie, nie dając szansy na przeżycie. Ten tragiczny wypadek w małej miejscowości wstrząsnął całą społecznością.

Świadkowie zdarzenia są zgodni - nie żyją trzy kobiety, które lawirując między samochodami, znalazły się nagle na trajectory rozpędzonego auta. Jego kierowca najwyraźniej nie zdążył w porę zareagować i zapobiec śmiertelnemu wypadkowi. Na miejscu natychmiast pojawili się ratownicy medyczni, jednak ich pomoc okazała się bezcelowa.

Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i przesłuchuje świadków w celu ustalenia dokładnego przebiegu tragedii w Kargowej. Niewykluczone są zarzuty dla kierowcy pojazdu, który w niewytłumaczalny sposób doprowadził do tak tragicznego w skutkach potrącenia grupy pieszych.

Kierowca trzeźwy, wjechał w grupę kobiet na chodniku

Według wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu osobowego, który wjechał w grupę kobiet na przejściu dla pieszych w Kargowej, był trzeźwy. Co zatem mogło być przyczyną tak tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy kobiety?

Niewykluczone, że mężczyzna prowadzący pojazd był rozproszony lub odwrócił na chwilę uwagę od drogi. Innym potencjalnym powodem mogła być zbyt wysoka prędkość, z jaką poruszał się na drodze w terenie zabudowanym. Samochód uderzył z impetem w pieszych, nie pozostawiając im żadnych szans.

Biegli wyjaśniają wszelkie okoliczności i sprawdzają, czy stan techniczny auta nie miał wpływu na zaistniałą sytuację. Niemniej wstępne ustalenia wskazują, że to najprawdopodobniej ludzki błąd przyczynił się do tej makabrycznej tragedii w Kargowej.

  • Samochód wjechał w grupę kobiet na chodniku
  • Kierowca był trzeźwy według wstępnych ustaleń
  • Wypadek miał ogromną skalę - trzy ofiary śmiertelne

Czytaj więcej: Pełna lista nazwisk przed komisją śledczą ds. wyborów kopertowych

Służby ratunkowe na miejscu zdarzenia. Obszar zamknięty

Zdjęcie Tragiczna sytuacja w Kargowej. Zginęły 3 kobiety

Po otrzymaniu zgłoszenia o śmiertelnym wypadku, na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie niezbędne służby ratunkowe. Przybyły karetki pogotowia oraz jednostki straży pożarnej i policji. Niestety, dla trzech uczestniczek pieszej grupy wszelka pomoc okazała się spóźniona.

Obszar, na którym doszło do tej tragedii, został odgrodznony i zabezpieczony przez funkcjonariuszy policji. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze zmierzające do ustalenia wszystkich szczegółowych okoliczności tragicznego wypadku w Kargowej.

Na czas pracy służb teren został całkowicie zamknięty dla ruchu pieszego i kołowego. Tworzą się zatory, gdyż policja zaleca objazdy i zmianę tras przejazdu. Utrudnienia mogą potrwać przez kilka kolejnych godzin, do momentu zakończenia oględzin i zabezpieczenia wszelkich dowodów.

Tragiczna sytuacja, w której zginęły trzy kobiety w Kargowej, wstrząsnęła lokalną społecznością. Mieszkańcy nie ukrywają smutku i żalu, że tak niewinne ofiary poniosły śmierć na skutek czyjegoś dramtycznego potknięcia. Świadczy to o sile, z jaką samochód uderzył w grupę przechodniów.

5 Podobnych Artykułów

  1. Kościół w Kostowcu - Dusza Religijna Miasta: Oaza Wiary i Społeczności
  2. Kontrowersje wokół popularnego Samotni w Karkonoszach – kim jest nowy gospodarz?
  3. Kamiński i Wąsik uważają się za posłów. Są tacy, którzy twierdzą, że są Bradem Pittem.
  4. Rewolucyjna zmiana w integracji osób z niepełnosprawnościami, sposób na który czekaliśmy!
  5. Macierewicz nie rezygnuje z broni, powołuje się na bezprawie.
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Amadeusz Wiśniewski
Amadeusz Wiśniewski

Jestem Amadeusz i od zawsze byłem miłośnikiem kina i telewizji. Na naszej stronie znajdziecie recenzje najnowszych produkcji, analizy fabuł, a także wiele ciekawostek ze świata rozrywki. Dzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat filmów różnych gatunków, od emocjonujących thrillerów po lekkie komedie, oraz seriali, które wciągają nasze życie na wiele godzin. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły