Praca: Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Polskie Centrum Odszkodowań oferuje pracę. Nasza działalność ukierunkowana jest na pomoc tym, którzy mieli wypadki i odnieśli obrażenia ciała albo pozostały w nich urazy psychiczne. Odzyskujemy również odszkodowania za szkody majątkowe. W imieniu poszkodowanych występujemy do Towarzystw Ubezpieczeniowych o wypłatę należnych im odszkodowań.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy do współpracy:

Wymagania:

– Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania z niego
– Posiadanie telefonu komórkowego
– Sumienność i swoboda w kontaktach z ludźmi i pogodne nastawienie
– Umiejętność samodzielnej pracy

Zadania:

– Obsługa osób poszkodowanych
– Aktywne pozyskiwanie klientów
– Budowanie długotrwałych relacji

Oferujemy:

– Uczciwy i prosty system wynagrodzeń prowizyjnych umożliwiający wysokie zarobki
– Podstawowe narzędzia pracy
– Program szkoleń
– Dodatkowe bonusy za wyniki pracy

Dodatkowe informacje:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy przesyłając cv na adres: rekrutacja@pco.info.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone