II Spotkanie Noworoczne w Rozalinie – fotorelacja

W sobotę (28.01) odbyło się II Noworoczne Spotkanie Mieszkańców Rozalina. 

Nasza rozalińska świetlica wyglądała zjawiskowo, a w niej ponad 70 mieszkańców miało okazję spotkać się, podzielić się opłatkiem i porozmawiać. Była wspólna obiadokolacja przygotowana przez Panią Elę Olczak, Panią Basię Pigońską,  Anię i Halinę Szustek, a także pyszne ciasta domowej roboty przygotowane przez nasze mieszkanki. Mieliśmy także okazję posłuchać pięknego koncertu kolęd i ballad w wykonaniu duetu „Mr. & Mrs.”

Noworoczne życzenia złożył mieszkańcom proboszcz naszej parafii – ksiądz Krzysztof Woźniak.

Najmłodsi mieszkańcy brali czynny udział w koncercie śpiewając tuż przy samej scenie, a w przerwach kreatywnie spędzali czas w specjalnie przygotowanym kąciku artystycznym. Było nastrojowo, uroczyście ale też rodzinnie i kameralnie.

Takie spotkanie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie społeczny wkład wielu mieszkńców osób, które aktywnie wspierają organizację takich wydarzeń. To właśnie te osoby spotykają się wcześniej,  wszystko ustalają, zajmują się nagłośnieniem informacji o spotkaniu, robią zakupy, gotują, podpisują odpowiednie dokumenty, które umożliwiają organizację imprezy, zaś dzień przed imprezą ustawiają i nakrywają stoły.  Podczas imprezy te aktywne osoby czuwają, by wszystko było tak, jak powinno, zaś po imprezie bez mrugnięcia okiem sprzątają. Ogromne podziękowania za tę ogromną pomoc dla:

– Proboszcza naszej parafii – Krzysztofa Woźniaka

– Wójta Gminy Nadarzyn – Janusza Grzyba

Radnego – Sylwestra Karolaka

– Rady Sołeckiej 

– Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury 

– Wszystkich zaangażowanych mieszkańców! Największe podziękowania dla Was wszystkich!

Poniżej fotorelacja z imprezy. fot. @FotografNataliaPodwyszynska

Dziękuję wszystkim za przybycie i mam nadzieję do zobaczenia za rok!

Agnieszka Palmowska

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone