I Noworoczne Spotkanie – podziękowania

W minioną sobotę (23.01) odbyło się I Noworoczne Spotkanie Mieszkańców Rozalina. 

Świetlica wyglądała zjawiskowo, a w niej ponad stu mieszkańców miało okazję spotkać się, porozmawiać, dobrze zjeść i posłuchać koncertu gitarowego w wykonaniu duetu „Koledzy”. Na scenie stanęli też mieszkańcy Rozalina – Anna Machnacz i Łukasz Palmowski, którzy w akompaniamencie gitar poruszyli publiczność.

Noworoczne życzenia złożył mieszkańcom wójt gminy Nadarzyn – Janusz Grzyb. Wszyscy odśpiewali sto lat Marcinowi Rybieckiemu, który w tym dniu obchodził urodziny. Dzieci mogły posłuchać koncertu gitarowego siedząc na scenie, a w przerwach porysować na specjalnie przygotowanym dla nich kąciku artystycznym. Było nastrojowo, uroczyście ale też rodzinnie i swojsko.

Na uwagę zasługuje fakt, że takie spotkanie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie silna grupa mocno zaangażowanych osób w naszej wsi, które angażując się społecznie, aktywnie wspierają organizację takich spotkań. To właśnie te osoby spotykają się kilka tygodni wcześniej, dyskutują nad formą spotkania, menu, podziałem pracy. Kilka dni przed spotkaniem zajmują się projektem, drugiem i dystrybucją plakatów i zaproszeń, a także nagłośnieniem informacji o spotkaniu. Wybrane osoby robią zakupy, gotują, podpisują odpowiednie dokumenty, które umożliwiają wynajęcie sali, a dzień przed imprezą ustawiają i nakrywają stoły i dekorują salę. Podczas imprezy to właśnie te osoby czuwają, by wszystko było tak, jak powinno, zaś po imprezie bez mrugnięcia okiem sprzątają. Ogromne podziękowania za tę pomoc dla:

– Proboszcza naszej parafii – Krzysztofa Woźniaka

– Radnego Sylwestra Karolaka

– Rady Sołeckiej 

– Koła Gospodyń Wiejskich

– Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury 

– LOK

– Wszystkich zaangażowanych mieszkańców

 kliknij zdjęcie, aby powiększyć

UdostępnijShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone